Naši lektoři

IMG_9253-1.jpg
Péťa na bazénu budí respekt, ale nenechte se zmást, sama má doma dva malé plavce a dobře ví, co na ně platí. Jejíma rukama prošlo už nemálo úspěšných vrcholových plavců a reprezentantů.

Petra Škábová

Trenérka
IMG_1998-1.jpg
Není děcka, které by si naši Markét neoblíbilo. Není divu, Marky se již pěknou dobu pracovně pohybuje ve sféře vzdělávání dětí předškolního a mladšího věku, nejen v rámci mateřských školek a center. I ona je bývalou vrcholovou plavkyní a pochlubit se může trenérskou i učitelskou licencí. 

Markéta Novotná

Trenérka
IMG_2191-1.jpg

Lucie Kysilková

Trenérka
IMG_9185.jpg
Duše od útlých let snila o tom, že se stane profesionálním fotbalistou. Tělo však stejné našení pro vrcholový sport nesdílelo, a tak se vydal náš milý Matěj na studia do Prahy. A zde nakonec i duše pookřála, neboť na Pedagogické fakultě tento mladý muž prozřel, že nejen lítání za mičudou je činnost, která ho baví a ve které vyniká.

Matěj Pártl

Trenér
IMG_2190-2.jpg
Vlasta je oblíbeným plaveckým učitelem, vlastní učitelskou licenci 2.třídy a děti se na něj lepí jak žvýkačka.

Vlasta Kundert

Trenér
IMG_1999.jpg
Bývalý úspěšný vrcholový plavec nyní působí především jako kondiční trenér plavání a fitnes a je v “tom” počertu dobrý. Jeho péče si u nás dostatečně užijí především dospělí “rekrutanti”. Do svých hodin se snaží zapojovat stále nové a zajívavé prvky

Tonda Achedžak

Trenér
IMG_1847.jpg
Nikča je mladičkou odchovankyní pražského Motorletu a potažmo “naší” Péťi. Miluje plavání a děti, doma má malého bratříčka a spoustu legrace si s ní užijete nejen na našich kurzech, ale i na letních táborech.

Nikola Špalová

Trenérka
IMG_9182.jpg

Kateřina Bošková

Trenérka
IMG_2001-1.jpg

Beata Mašková

Trenérka
sisa-svobodova.jpg
“Simono” na ní volat nezkoušejte, v bazénu slyší pouze na “Síso” nebo “Simi”. Na Sísu byla pasována už dávno v dobách juniorské reprezentace a tahle přezdívka se jí kolem vody drží neustále a zůstane jí nejspíš až do hrobu. Vodu miluje odmalinka a lituje, ze se nenarodila jako ryba

Simona Svobodová

Trenérka
rsz_img_20200120_160309.jpg

Robert Chelberg

Trenér
rsz_img_20200120_160343.jpg

Petr Novák

Trenér
rsz_img_20200122_161829.jpg

Vanesa Jirmanová

Trenérka