Informace o táborech

 • Příměstské tábory Olšanka a Radlice

  Příměstské tábory Olšanka a Radlice:

  I. termín 27.-31.7.2020 cena 2 600 Kč – Olšanka

  II. termín 24.8. – 28.8.2020 cena 2 600 Kč – Radlice

  Pondělí až pátek 8-16h
  Příchod dětí 8-8:30 recepce sportovního areálu Olšanka/Radlice
  Vyzvedávání 16 .16:30 hodin stejné místo

  Tábor je sportovní a základem tábora je sport,
  Na děti čeká bohatý program, denně plavecká lekce a sportování, výlet.

  • Nová přátelství a dobrodružství.
  • V ceně tábora je oběd, svačiny, pitný režim po celý den, vstupy, pronájem plaveckých drah.
  • Tábor má vždy téma a táborovou hru, která děti zabaví na celý týden
 • Strakonice

  Termín I. 28.6. –3.7.2020 cena 3 850 Kč

  Termín II . 2.8.-7.8.2020 cena 3 850 Kč

  Oba turnusy bude odjezd neděle cca 17 hodina od metra Hůrka, ulice Husníkova, malé parkoviště, sraz 16:45, návrat na stejné místo pátek cca 16 – 17 hodina. O přesném odjezdu a návratu budeme včas účastníky informovat. Tento rok budou oba turnusy v duchu OH TOKIO . V rámci táborové hry se děti seznámí s myšlenkou olympijských her, sporty apod.

  Ubytování je přímo na plaveckém stadionu ve Strakonicích. Cena obsahuje plavecký a fyzický trénink, táborový program, stravu ( 5x denně , pitný režim ), trenérský a pedagogický dozor , cestu autobusem s bezpečnostními pásy. Podrobnější pokyny táborníkům budou zaslány mailem cca v květnu  2020.

  I turnus:

  vzhledem k okolnostem jsme tento termín “riskli” ( spousta škol má již avizovaná ředitelská volna 29.-30.6. ). Pokud by někdo nemohl a chtěl by se našeho tábora zúčastnit od úterý, individuálně se domluvíme.

  Program:

  Divoký Západ aneb darebák Buffalo Bill
  Přeneseme se s dětmi v čase do druhé poloviny 19. století, konkrétně do západních států dnešní USA.
   Poznáme život Indiánů, kteří hájí svoje území proti kolonizátorům – zemědělcům, které známe spíše pod pojmem kovbojové. Setkáme se i s obchodníky, kteří se snaží z místních pozemků vytěžit maximální zisk, ale v tom jim brání, jak zájmy kovbojů tak Indiáni, kteří brání své stáda bizonů.
   Náš příběh začíná spojením sil dobrých kovbojů a indiánů, kteří chtějí zastavit jednoho z obchodníků a to konkrétně Buffalo Billa, který se snaží zničit stáda bizonů…….Pojďte se s námi prožít dobrodružství  v nádherné přírodě divokého západu….

  II turnus:

  II turnus odjezd neděle cca 17 hodina od metra Hůrka, ulice Husníkova, malé parkoviště, sraz 16:45, návrat na stejné místo pátek cca 17 hodina. O přesném odjezdu a návratu budeme včas účastníky informovat.

  Program:

  – vzhledem ke skvělým ohlasům z loňského roka bude opět srpnový kemp sportovní. Po ranním plaveckém tréninku se každý den seznámíme s jiným druhem olympijského sportu. Jelikož základem každého sportu je dobrá připravenost jak fyzická tak mentální, děti se setkají s činnostmi, které tyto důležité články rozvoje sportovce podporují. Tento kemp doporučujeme dětem. které chodí na sportovní plavání a budou v něm i následující rok pokračovat!

  Plavání – u začátečníků se zaměříme na seznámení s vodou, nácvik dýchání, držení polohy těla, základy kopu nohou, souhra paží a nohou. Pokročilí plavci se již budou věnovat technice všech plaveckých stylů a i objemově nebudou strádat:-)
  Míčové sporty – basketbal (driblink, přihrávka, střelba na koš), přehazovaná ( pokročilí beach volejbal) , vybíjená, fotbal a spoustu dalších her spojených   s míčem i bez míče.
  Atletika –  základní dovednosti jako je běh, hod, skok – což je potřebné pro jakýkoliv sport.
  Seznámíme se s dalšími olympijskými sporty.
  Vše budeme dělat formou her, aby si děti sportování hlavně užily a měly kladný vztah ke sportu i do budoucna.

 • Podzimní / Velikonoční Kemp

  VELIKONOČNÍ KEMP – čtvrtek 9.4. Olšanka Praha 3
  Tento jednodenní kemp bude zaměřen na plavání ( 2x trénink) a fyzickou přípravu. Bude zde veliký prostor pro zdokonalení techniky a podpoření fyzické přípravy.
  Cena:  690,- Kč  ( cena zahrnuje 2x plavecký trénink, 2xsvačina, oběd )
 • Storno podmínky

  – MÉNĚ NEŽ 14 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 100% Z CELKOVÉ CENY

  – 14 AŽ 30 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 50% Z CELKOVÉ CENY

  – 31 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORY A VÍCE – 0% Z CELKOVÉ CENY