Informace o táborech

 • Příměstské tábory Olšanka a Radlice

  Příměstské tábory Olšanka a Radlice:

  ​Velmi oblíbené příměstské tábory se vždy „odehrávají“ na plaveckém bazéně Olšanka ,Praha 3 a na plaveckém bazéně Radlice, Praha 5. Plavecké tréninky jsou doplněné o dobrodružně zážitkové programy. I tyto tábory jsou velmi oblíbené, obzvláště u dětí, které ještě nezvládají noční odloučení od rodičů.

  1.Příměstský tábor – Praha Olšanka

  26.7.-30.7.2021         cena 2.900,-Kč

  2.Příměstský tábor – Praha Radlice:

  23.8.-27.8.2021          cena 2.900,-Kč

  Pondělí až pátek 8-16h
  Příchod dětí 8-8:30 recepce sportovního areálu Olšanka/Radlice
  Vyzvedávání 16 .16:30 hodin stejné místo

  Tábor je sportovní a základem tábora je sport,
  Na děti čeká bohatý program, denně plavecká lekce a sportování, výlet.

  • Nová přátelství a dobrodružství.
  • V ceně tábora je oběd, svačiny, pitný režim po celý den, vstupy, pronájem plaveckých drah.
  • Tábor má vždy téma a táborovou hru, která děti zabaví na celý týden
 • Strakonice

  ​Termín I. 4.7. –9.7.2021 cena 4100 Kč – S TEBOU NÁS BAVÍ SVĚT

  “A vůbec, jdi si rovnou zařídit místenky na vlak, nemysli si, že si do pohoří Ydykseb odvezeš auto a já budu dřít Matýska a nákupy do kopce.” … poznáváte kultovní hlášku z filmu S tebou mě baví svět?

  A co s tím? …….. Letos nás čeká letní dobrodružství pod hlavičkou expedice BUBBLE TROUBLE aneb S vámi nás baví svět: plavci na suchu.

  Základní tábor se již chystá v nástupní oblasti nově objevených vrcholků Strakonošškých hor v blízkosti řeky Otavy. Cílem expedice je jako první vystoupat a dosáhnout nejvyššího vrcholu Strakonoš pojmenovaný Avamuš, který se nachází 5678 m nad mořem. Cesta to rozhodně nebude lehká a všichni z expedice budou muset prokázat spoustu odvahy, zručnosti, vynalézavosti a fyzické síly na cestě k vrcholu. Už jen to, že se musíme dostat do doby 80. let minulého století a využít technologie, vybavení a znalostí z těchto let. Určitě se nám na cestu hodí céčka, disco hudba, teplákové soupravy, legendární šusťákové oblečení a mnoho dalšího …….

  Tak neváhejte a zajistěte si svoji místenku do autobusu, protože …

                                                                  ” Ježiši Kriste von  jede taky Mates” 

  Termín II . 1.8.-6.8.2021 cena 4100 Kč – OLYMPIJSKÉ HRY TOKIO

  Tento turnus bude zaměřen hlavně na sport a v letošním roce se ponese především v duchu letních Olympijských her TOKIO 2021.

  Naším cílem bude, aby se děti se seznámily s olympijským duchem a to nejen formou sportování. Zavedeme děti i do dávné historie, kdy myšlenka vznikla, jaká byla původní podoba a jak se během své historie OH změnily….

  Hlavní náplní, ale bude sport a myšlenka FAIR PLAY. S dětmi budeme každý den plavat, provádět kompenzační cvičení, vyzkouší si sportovní aktivitu, kterou třeba během roku nestihnou, poznají další sporty, které ještě neměly šanci pořádně vyzkoušet. Plavání, míčové sporty, základy atletiky a spousta dalších, ne tolik známých sportů.

  Tento turnus je fyzicky náročnější!

  Pro oba turnusy bude odjezd neděle cca 17 hodina od metra Hůrka, ulice Husníkova, malé parkoviště, sraz 16:45, návrat na stejné místo pátek cca 16 hodina. O přesném odjezdu a návratu budeme včas účastníky informovat formou sms.  Ubytování je přímo na plaveckém stadionu ve Strakonicích. Cena obsahuje plavecký a fyzický trénink, táborový program, stravu ( 5x denně , pitný režim ), trenérský a pedagogický dozor , cestu autobusem s bezpečnostními pásy. Podrobnější pokyny táborníkům budou zaslány mailem cca v květnu  2021.

 • Podzimní / Velikonoční Kemp

  VELIKONOČNÍ KEMP – čtvrtek 9.4. Olšanka Praha 3
  Tento jednodenní kemp bude zaměřen na plavání ( 2x trénink) a fyzickou přípravu. Bude zde veliký prostor pro zdokonalení techniky a podpoření fyzické přípravy.
  Cena:  690,- Kč  ( cena zahrnuje 2x plavecký trénink, 2xsvačina, oběd )
 • Storno podmínky

  – MÉNĚ NEŽ 14 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 100% Z CELKOVÉ CENY

  – 14 AŽ 30 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA – 50% Z CELKOVÉ CENY

  – 31 DNŮ PŘED ZAČÁTKEM TÁBORY A VÍCE – 0% Z CELKOVÉ CENY