Naši lektoři

IMG_9253-1.jpg
Péťa na bazénu budí respekt, ale nenechte se zmást, sama má doma dva malé plavce a dobře ví, co na ně platí. Jejíma rukama prošlo už nemálo úspěšných vrcholových plavců a reprezentantů.

Petra Škábová

Trenérka
marky-novotna.jpg
Není děcka, které by si naši Markét neoblíbilo. Není divu, Marky se již pěknou dobu pracovně pohybuje ve sféře vzdělávání dětí předškolního a mladšího věku, nejen v rámci mateřských školek a center. I ona je bývalou vrcholovou plavkyní a pochlubit se může trenérskou i učitelskou licencí. 

Markéta Novotná

Trenérka
LOGO-NEW-2014-1.png

Lucie Kysilková

Trenérka
IMG_9185.jpg
Duše od útlých let snila o tom, že se stane profesionálním fotbalistou. Tělo však stejné našení pro vrcholový sport nesdílelo, a tak se vydal náš milý Matěj na studia do Prahy. A zde nakonec i duše pookřála, neboť na Pedagogické fakultě tento mladý muž prozřel, že nejen lítání za mičudou je činnost, která ho baví a ve které vyniká.

Matěj Pártl

Trenér
LOGO-NEW-2014-1.png
Vlasta je oblíbeným plaveckým učitelem, vlastní učitelskou licenci 2.třídy a děti se na něj lepí jak žvýkačka.

Vlasta Kundert

Trenér
ece2dd73-f1cc-4409-b8b2-24d02d998b4b.jpg

Veronika Petrovická

Trenérka
LOGO-NEW-2014-1.png
Nikča je mladičkou odchovankyní pražského Motorletu a potažmo „naší“ Péťi. Miluje plavání a děti, doma má malého bratříčka a spoustu legrace si s ní užijete nejen na našich kurzech, ale i na letních táborech.

Nikola Špalová

Trenérka
IMG_9182.jpg

Kateřina Bošková

Trenérka
LOGO-NEW-2014-1.png
Bývalý úspěšný vrcholový plavec nyní působí především jako kondiční trenér plavání a fitnes a je v „tom“ počertu dobrý. Jeho péče si u nás dostatečně užijí především dospělí “rekrutanti”. Do svých hodin se snaží zapojovat stále nové a zajívavé prvky

Petr Ledl

Trenér
sisa-svobodova.jpg
“Simono” na ní volat nezkoušejte, v bazénu slyší pouze na “Síso” nebo “Simi”. Na Sísu byla pasována už dávno v dobách juniorské reprezentace a tahle přezdívka se jí kolem vody drží neustále a zůstane jí nejspíš až do hrobu. Vodu miluje odmalinka a lituje, ze se nenarodila jako ryba

Simona Svobodová

Trenérka